Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Newsletter COS

Zapisz się do newslettera COS!

Newsletter COS jest cotygodniowym zbiorem najciekawszych informacji dotyczących życia studenckiego.  Konferencje, wykłady, przypomnienia o terminach, wolontariaty, oferty pracy, koncerty, imprezy i wydarzenia studenckie… Słowem - wszystko, co może Was interesować.

Co ważne: większość informacji pochodzi od samych Studentów, którzy przesyłają nam te informacje, które uznają za ciekawe. Właściwie więc to Studenci tworzą ten newsletter. Dlatego jeśli jest coś, o czym chciałbyś poinformować resztę społeczności – nie krępuj się i prześlij informację na dlastudenta@us.edu.pl.

*Pola z gwiazdką są polami obowiązkowymi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ramach działalności Biura Wsparcia Studenta UŚ, w celach związanych z działalnością uczelnianych organizacji studenckich i doktoranckich Uczelni, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity - Dz. U. Nr 101, poz. 926, ze zm.) Ponadto oświadczam, że zostałem poinformowany, iż przysługuje mi prawo do kontroli, zmiany i usunięcia moich danych osobowych zgodnie z art. 32 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity - Dz. U. Nr 101, poz. 926, ze zm.). W tym przypadku poinformuję o tym fakcie Biuro Wsparcia Studenta UŚ drogą mailową na adres: bws@us.edu.pl. Jednocześnie wyrażam zgodę na przesyłanie informacji związanych z działalnością uczelnianych organizacji studenckich i doktoranckich oraz informacji o wydarzeniach związanych z działalnością Uczelni zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DZ.U. Nr 144, poz. 1204, ze zm.)

Skróty

Copyright © 2001-2022
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.