Możliwość kontynuacji lektoratu w UŚ

miniaturka

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UŚ przygotowało ofertę dla studentów, którzy w roku akademickim 2014/2015 zakończyli zajęcia z języka angielskiego. Kurs, będący kontynuacją lektoratu, zapewni studentom ciągłość kształcenia językowego, co w znacznym stopniu ułatwi im realizację modułów językowych w ramach uzupełniających studiów magisterskich, zaś osobom, które po zakończeniu studiów I stopnia będą chciały podjąć pracę, umożliwi płynne wejście na rynek pracy z wysokimi kompetencjami językowymi.

SPNJO UŚ organizuje również kurs: "Powtórka przed egzaminem końcowym po lektoracie z języka angielskiego". Jest on adresowany do studentów II roku, przygotowujących się do egzaminu końcowego z języka angielskiego na poziomie B1 i B2. Ma na celu zapoznanie się z formatem egzaminu oraz doskonalenie wszystkich umiejętności językowych, ze szczególnym naciskiem na rozwijanie sprawności mówienia. Zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli akademickich UŚ. Początek zajęć 12.10.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt: tel.: (32) 3591887, e-mail:  kursyspnjo@us.edu.pl

Szczegółowe informacje: www.spnjo.us.edu.pl

Zapisy:  SPNJO, ul. Bankowa 14, Pawilon B, III piętro.

Zapoznaj się też z jesienną ofertą Studium, jest w czym przebierać!