Mobilne Targi Kariery "Szybki Szpil" - Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji

Poznaj oczekiwania pracodawców ze swojej branży. Weź udział w mobilnych targach kariery "Szybki Szpil" 23 maja 2018 r. organizowanych przez Biuro Karier UŚ w holu Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie!

CO? – mobilne targi kariery "Szybki Szpil"
KIEDY? – 23 maja 2018 r., 10:30 – 13:30
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji (Cieszyn, ul. Bielska 62)

O WYDARZENIU
Przy stoiskach wystawców porozmawiasz z przedstawicielami firm i instytucji:

Na stoisku Biura Karier UŚ odbierzesz bezpłatną broszurę "Przewodnik po możliwościach zawodowych po studiach" dla studentów WEiNoE i WArt.

Wydarzeniu będą towarzyszyły otwarte spotkania w sali 04, przyziemie WEiNoE:

• 11:00 Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielami SportArt i Przedszkoli „Słoneczna Kraina”, przede wszystkim dla osób które wkrótce ukończą studia na kierunku pedagogika lub oligofrenopedagogika,  pracodawcy rekrutują do swoich placówek w Cieszynie, Jastrzębiu-Zdroju, Bielsku-Białej, Skoczowie oraz w Tychach;
  • 11:35 Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem Magic Sport, dla wszystkich osób zainteresowanych prowadzeniem zajęć sportowych dla dzieci, pracodawca rekrutuje do różnych miast;
  • 12:00 Prelekcja przedstawiciela Zamku Cieszyn o warunkach zatrudnienia w tej instytucji.

O ORGANIZATORZE
Biuro Karier UŚ wspiera studentów i absolwentów w szeroko pojętym rozwoju kariery zawodowej. Z kolei pracodawcom oferuje możliwość zaistnienia w świadomości studentów i absolwentów, a także pomoc w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry.

23. maj 2018 - 10:30 - 13:30