Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Koncert "Niemen inaczej"

Szanowni Państwo,

1 marca 2014 r. o godz. 17:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek odbędzie się koncert „NIEMEN inaczej”, podczas którego wykonywane będą piosenki Czesława Niemena. Wśród wykonawców znajdą się m.in.: Natalia Niemen, Mietek Szcześniak, Anna Dereszowska, Janusz Radek, Spirituals Singers Band oraz zespół Kameleon.

Koncert poprowadzi Paweł Sztompke, dziennikarz i recenzent muzyczny Programu I Polskiego Radia, gospodarz Muzycznej Jedynki i Muzyki Nocą.

Dla Studentów, Absolwentów oraz Pracowników Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach firma WAGART, organizator wydarzenia, przygotowała specjalne rabaty, dzięki którym bilety będzie można zakupić w cenie 50 zł.

Zakup biletów możliwy będzie w środę, tj. 19 lutego, w rektoracie (Bankowa 12, Katowice) w godz. od 10.00 do 14.00. Bilety można również zamawiać drogą elektroniczną, przesyłając wiadomość na adres: dlaszkol@us.edu.pl lub osobiście w Biurze Promocji i Imprez Akademickich (ul. Bankowa 5). Zamówione bilety będzie można odebrać od poniedziałku, tj. 17 lutego, w godzinach od 8.00 do 15.00 w Biurze Promocji i Imprez Akademickich.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są pod adresem: www.niemeninaczej.pl oraz telefonicznie w Dziale Informacji i Promocji tel. 32 359-13-21.

 

Serdecznie zachęcam do udziału w Wydarzeniu.

 

Łączę wyrazy szacunku

 

dr hab. Mirosław Nakonieczny

Prorektor ds. Umiędzynarodowienia, Współpracy z Otoczeniem i Promocji

Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Skróty

Copyright © 2001-2022
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.