"Katowice - miasto zdrowia" na deptaku UŚ

W środę 31 maja od 11.00 do 15.00, na deptaku przed rektoratem UŚ  będzie można skorzystać z darmowych badań takich jak pomiar cukru, ciśnienia, tkanki tłuszczowej oraz wagi. Zainteresowani będą mieli również szansę zdobyć bilety do kina, wygrać atrakcyjne nagrody oraz skorzystać  z porad dietetycznych czy instruktażu pierwszej pomocy.

Celem projektu jest zachęcenie środowiska akademickiego oraz mieszkańców Katowic do poszerzenia wiedzy z zakresu zdrowia, a także do zdrowszego trybu życia.

Organizatorami akcji są: przychodnia "Centermed", Stowarzyszenie Medycyna Polska we współpracy z Uniwersytetem Śląskim, Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach, Ogólnopolskim Systemem Ochrony Zdrowia OSOZ, Grupą Medycyna Polska oraz IFMSA Śląsk.

Szczegółowe informacje na temat akcji profilaktycznej znajdują się na stronie www.miastazdrowia.pl

31. maj 2017 - 11:00 - 15:00