Jobs Spot 2013. Spotkaj pracodawcę!

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu JOBS SPOT, które odbędzie się 17 października 2013 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

JOBS SPOT 2013 to nowa inicjatywa Biura Karier i firmy HRM Institute.

Są to targi kariery w innowacyjnej formule. Uczestnik znajdzie nie tylko ofertę pracy i praktyk, ale także zasiądzie z pracodawcami przy tzw. "okrągłym stole". Co to takiego? Jest to 30 minutowe spotkanie "twarzą w twarz" z pracodawcą w trakcie którego, w 8-10 osobowych grupach, uczestnicy będą mogli wziąć udział w rekrutacji, komentować oferty i zadawać niewygodne pytania. Ponadto, zamiast katalogu targowego otrzymają mapę pracodawców z drogowskazami dotyczącymi planowania kariery oraz wizytówkami pracodawców.

Dokładny adres: hol główny, Wydział Prawa i Administracji, ul. Bankowa 11b, Katowice

Termin: 17 października 2013 roku

Godziny otwarcia: 10.00-15.00