"Inkubator Innowacji Społecznych. Czas na staż" - spotkanie informacyjne

Chcesz zmienić sytuację studentów i absolwentów na rynku pracy? Uwolnij swój potencjał i zdobądź grant w wysokości nawet 100 tys. złotych na realizację swojego nieszablonowego pomysłu! Przyjdź 13 stycznia 2017 r., na ostatnie już, spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Inkubator Innowacji Społecznych. Czas na staż” i dowiedz się, jak to zrobić.

CO? – spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Inkubator Innowacji Społecznych. Czas na staż”
KIEDY? – 13 stycznia 2017 r., godz. 16:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133 (Katowice, ul. Bankowa 12)

O WYDARZENIU
Do udziału w spotkaniu zachęcamy przede wszystkim:

• studentów,
  • środowiska akademickie,
  • absolwentów do 3 lat po zakończeniu nauki,
  • pracowników dydaktycznych.

Każdy ma szansę na uzyskanie grantu o wartości nawet 100 tys. złotych, indywidualnie oraz działając jako grupa lub zrzeszenie. Ważne, aby zgłaszany pomysł dotyczył problemów studentów kończących edukację i absolwentów wchodzących na rynek pracy.

Podczas spotkania informacyjnego, przy kawie i ciastku, będzie można:

• dowiedzieć się więcej o temacie projektu – innowacji oraz trudnościach związanych z kończeniem studiów i wychodzeniem na rynek pracy,
  • skonsultować własny pomysł,
  • porozmawiać o kryteriach oceny wniosków aplikacyjnych.

O ORGANIZATORZE
Spotkanie organizowane jest przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego. W ramach realizacji projektu Biuro Karier pełni funkcję Studenckiego Punktu Obsługi Innowatorów (S-POI).

Głównym liderem projektu jest Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr. Projekt „Czas na staż – granty dla innowatorów społecznych oferujących nowe rozwiązania praktycznej nauki zawodu w przejściu z edukacji do pracy” jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego: Wiedza, Edukacja, Rozwój. Działanie 4.1 Innowacje społeczne.

DLA KOGO?
Dla studentów, absolwentów, pracowników dydaktycznych.

SPOSÓB APLIKACJI
Zgłoszeń można dokonywać drogą telefoniczną pod numerem telefonu: 32 359 20 32 lub e-mailową: m.rostanski@us.edu.pl

Więcej informacji na temat projektu na stronie Biura i na stronie projektu.

13. styczeń 2017 - 16:00