Ekonomia na bank - lekcja druga

miniaturka

Szanowni Studenci!

Już ruszyła druga lekcja „Ekonomii na Bank” – a co za tym idzie kolejna szansa na zgarnięcie nagród!

Tym razem tematem przewodnim są karty – bankowe, płatnicze, kredytowe.

Co Tobie przyniesie to rozdanie? Sprawdź!

Wejdź na stronę www.ekonomianabank.us.edu.pl, w zakładce „Tematy” wybierz „Plastic is fantastic” i zapoznaj się z przygotowaną przez ekspertów Banku PKO BP S. A. lekcją składającą się z artykułu, materiału wideo i nagranego wywiadu.

Gdy świat kart bankowych przestanie mieć przed Tobą tajemnice – sprawdź swoją wiedzę i zawalcz o nagrody! Korzystając z uniwersyteckiej platformy e-learningowej wypełnij test, zgarnij jedną z wielu nagród cząstkowych oraz dodaj punkty do klasyfikacji „generalnej”, w której nagrodą są 3 stypendia po 1000 zł każde oraz 3 płatne praktyki w Banku PKO BP1).

Śpiesz się! W konkursie o styczniowe nagrody wezmą udział tylko ci, którzy wypełnią test do 24 stycznia! 2)

„Ekonomia na bank” to projekt edukacyjny, który Uniwersytet Śląski w Katowicach współorganizuje wraz z PKO Bankiem Polskim.

Celem projektu jest przybliżenie studentom Uniwersytetu wiedzy z zakresu podstaw ekonomii i bankowości. Znajomość podstawowych pojęć z tego obszaru jest niezbędna do świadomego funkcjonowania we współczesnym świecie.

1. Regulamin konkursu: www.ekonomianabank.us.edu.pl/doc/regulamin.pdf

2. By zdobyć punkty w klasyfikacji generalnej możesz wypełnić test w późniejszym terminie, jednak nie weźmie on udziału w konkursie o nagrody cząstkowe. By wypełnić test z danego miesiąca konieczne jest wypełnienie wszystkich poprzednich testów przygotowanych w ramach projektu.