Cykl „Miasto – Myśli – Możliwości” w Muzeum Śląskim

Muzeum Śląskie zaprasza na kolejne spotkania z cyklu „Miasto – Myśli – Możliwości”, którego uczestnicy wspólnie z wyjątkowymi gośćmi z różnych stron świata szukają najlepszych rozwiązań dla miast przyszłości. Jak informują organizatorzy, podczas spotkań ukazywane są najnowsze osiągnięcia dotyczące planowania przestrzennego i polityki miejskiej. Biorą w nich udział międzynarodowi eksperci, autorzy nowatorskich koncepcji rozwoju miast, a także praktycy, wdrażający różnorodne rozwiązania służące mieszkańcom. Do uczestnictwa zaproszeni są również prezydenci i burmistrzowie miast, urzędnicy, aktywiści i artyści, którzy biorą czynny udział w miejskich transformacjach. Wprowadzeniem do spotkań będzie specjalna projekcja filmowa, 7 listopada o godz. 18.00. Wszystkie wydarzenia odbywają się w Muzeum Śląskim przy ul. Dobrowolskiego 1 w Katowickiej Strefie Kultury, a szczegóły można znaleźć na stronie internetowej Muzeum.

7. listopad 2019 - 18:00