Atrakcyjne kursy językowe od SPNJO!

ZAPROSZENIE NA KURSY JĘZYKÓW OBCYCH

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego
serdecznie zaprasza na kursy języków obcych.

• Prowadzimy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz rosyjskiego.
  • Uczymy języka ogólnego na różnych poziomach dostosowując zajęcia do potrzeb i umiejętności naszych słuchaczy.
  • Nasza oferta obejmuje także kursy języka specjalistycznego, np. prawniczego oraz kursy przygotowujące do matury.
  • Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli akademickich w oparciu   o nowoczesne metody nauczania. Duży nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności mówienia.
  • Zajęcia kolejnej edycji rozpoczynają się już 2 marca.

Zapraszamy również na kursy przygotowujące do egzaminu kończącego lektorat języka angielskiego oraz niemieckiego.

Kursy obejmują 30 godzin lekcyjnych. Zajęcia z języka angielskiego odbywają się na poziomie B1 oraz B2, natomiast zajęcia z języka niemieckiego na poziomie A2. Program kursów kładzie nacisk na ćwiczenie technik egzaminacyjnych potrzebnych w części pisemnej oraz ustnej egzaminu. Jest także znakomitą okazją do powtórzenia gramatyki i leksyki.

Cena kursu to zaledwie 270 złotych!

Zajęcia prowadzone są w siedzibie SPNJO przy ulicy Szkolnej 7.

Zapisy: Katowice, ul. Szkolna 7, pok. 19, tel.: (32) 3591887, e-mail:  kursyspnjo@us.edu.pl

Zapraszamy na naszą stronę www.spnjo.us.edu.pl