Akademia Rozwoju Kariery 2017 - warsztaty "Trening grupowy"

26 Lipiec, 2017 - 09:00 - 14:00

Czy mogę wymagać od siebie jeszcze więcej? Jak wysoko postawić sobie poprzeczkę? Czy wszystko muszę robić sam? Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas warsztatów „Trening grupowy”, które odbędą się 26 lipca 2017 r. w Biurze Karier.

CO? - „Trening grupowy”
KIEDY? - 26 lipca 2017 r., 9:00 – 14:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

O WYDARZENIU
Podczas warsztatów uczestnik dowie się jaka jest jego rola w grupie oraz jak zapanować nad stresem. Ponadto, zmierzy się z wyzwaniami, które pozwolą rozwiązać problem produktywnego działania.

Szkolenie poprowadzi Pani Katarzyna Girzecka z firmy Sopra Steria.

DLA KOGO?
Szkolenia są skierowane - przede wszystkim - do studentów i absolwentów (do 12 miesięcy od ukończenia studiów) Uniwersytetu Śląskiego. Studenci innych uczelni oraz starsi absolwenci są wpisywani na listę rezerwową i - w przypadku wolnych miejsc - informowani o możliwości wzięcia udziału w szkoleniu dzień wcześniej.

Udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Biuro Karier jest bezpłatny.

ZAPISY
Zapisy rozpoczynają się 19 lipca 2017 r. i odbywają się poprzez formularz aplikacyjny.

O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed szkoleniem.

Harmonogram Akademii Rozwoju Kariery 2017

26. lipiec 2017 - 9:00