50 Inicjatyw Studenckich - zgłoś propozycję

Zrealizuj swoje pomysły i weź udział w jubileuszowej inicjatywie.

Centrum Obsługi Studentów wychodząc naprzeciw potrzebom społeczności akademickiej ogłasza rozpoczęcie jubileuszowej inicjatywy „50 Inicjatyw Studenckich”.
Przedmiotem inicjatywy jest wybór najciekawszych projektów studenckich i doktoranckich oraz ich dofinansowanie. Celem zaś ma być inicjowanie aktywności a także budowanie więzi wśród społeczności uniwersyteckiej. Dzięki zaproponowanej formie każdy student i doktorant będzie miał szansę rozwijać swoje praktyczne umiejętności z zakresu zarządzania projektami i jednocześnie z zakresu efektywnego gospodarowania pozyskanymi środkami pieniężnymi.

W ramach jubileuszowej inicjatywy Centrum przewiduje dofinansować 50 zwycięskich inicjatyw. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze oceny i weryfikacji wniosków przeprowadzonej przez Kapitułę.

Pod hasłem „inicjatywa” należy rozumieć – przedsięwzięcie, projekt, pomysł, w który zaangażują się studenci lub/i doktoranci, mający na celu podniesienie aktywności w społeczności akademickiej na rzecz Uniwersytetu Śląskiego.

Wstępne zgłoszenia będą przyjmowane w wersji elektronicznej. Formularze są dostępne pod linkiem: FORMULARZ

Terminy naborów wniosków:

15 lutego, 15 marca, 15 kwietnia

Więcej informacji o warunkach uczestnictwa znajduje się w regulaminie 50 Inicjatyw Studenckich.

Teraz możecie zrealizować wiele pomysłów!

Bo w planach jest dofinansowanie aż 50 projektów!
Jedynym ograniczeniem jest więc Wasza wyobraźnia i chęci!

Nie zwlekajcie!
Pieniądze nie lubią czekać :)

Powodzenia!

15. kwiecień 2018 (Cały dzień)