Zwycięzcy Kampanii: Fundusz Prostudencki 2016!

Jest nam niezmiernie miło poinformować o uzyskanych dofinansowaniach w ramach ogłoszonego przez Centrum Obsługi Studentów konkursu "Fundusz Prostudencki 2016". W wynku prac Komisji Konkursowej wyłoniono spośród 22 zgłoszonych inicjatyw aż 14 projektów, które otrzymają dofinansowanie w wysokości do 500 zł.

Centrum Obsługi Studentów wychodząc naprzeciw potrzebom społeczności akademickiej przeprowadziło kampanię, przedmiotem której był wybór najciekawszych inicjatyw studenckich i doktoranckich oraz ich dofinansowanie. Celem było inicjowanie aktywności, a także budowanie więzi wśród społeczności akademickiej. Dzięki zaproponowanej formie kampanii każdy student i doktorant miał szansę rozwinąć swoje praktyczne umiejętności z zakresu zarządzania projektami i jednocześnie z zakresu efektywnego zarządzania i gospodarowania środkami finansowymi.

W ramach wsparcia ciekawych pomysłów i inicjatyw Centrum zamierza w roku akademickim 2016/2017 przeprowadzić kolejną edycję kampanii, dlatego zachęcamy do śledzenia strony internetowej www.student.us.edu.pl oraz Facebooka facebook.com/studenckastrefaaktywnosci, gdzie w pierwszej kolejności pojawią się informacje o konkursie.

Lista dofinansowanych inicjatyw, które uzyskały pozytywną ocenę.

Nazwa dofinansowanej inicjatywy

1

Projekt BioWar – materiały laboratoryjne

2

Ogarnij Uniwersytecką

3

Stojaki rowerowe przed wydziałem i rektoratem

4

Duża przerwa na UŚ

5

Promocja medialna projektu BioWar

6

Rosyjskie Pasaże Filmowe

7

Praktyczne szkolenie dla studentów w rozwijaniu umiejętności prezentacji (projekt BioWar)

8

Remont pokoju WRSS KISM

9

Podziel się tym co masz czyli studencki bazar aktywności

WNS

10

Adaptacja testu BORRTI

WPiPs

11

Zasadzenie roślin przed budynkiem WNS

WNS

12

Trening umiejętności interpersonalnych

WPiPs

13

Przegląd Filmów Etnograficznych „Oczy i Obiektywy”  III edycja

14

IV Festiwal Studenckiej Działalności Naukowej (Studencka konferencja naukowa)

WF

Lista inicjatyw, na które nie zostało przyznane dofinansowanie.

Nazwa inicjatywy bez dofinansowania

1

Seminarium BioWar – wyżywienie dla uczestników

2

Międzynarodowa Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

3

poSTAW  się - warsztaty

4

Projekt MUZEUM –Tyskie Browarium

SZ

5

Poznaj Katowice - wycieczka

WPiA

6

Poczuj się górnikiem -wycieczka

WPiA

7

Wyjazd na Wschodni Kongres EGEA – „Energy – challenges and transitions”

WNoZ

8

Spotkanie integracyjne studentów - obiad

WEiNoE

UWAGA!

Koordynatorzy projektów, które otrzymały dofinansowanie są zobowiązani do ustalenia warunków realizacji zgłoszonej inicjatywy oraz do podpisania protokołu uzgodnień. W związku z powyższym prosimy o zgłoszenie się do Centrum Obsługi Studentów (p. 127 w rektoracie, ul. Bankowa 12, Katowice). Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku, w godz. od 8:00 do 15:30.

Zapraszamy!

Zwycięzcy zostali wyłonieni w drodze oceny i weryfikacji wniosków przeprowadzonej przez Komisję Kampanii, w składzie:

Przewodniczący: prof. dr hab. Ryszard Koziołek - Prorektor ds. kształcenia i studentów

Członkowie:

mgr Krystyna Fus - Zastępca Kanclerza ds. administracyjnych i zarządzania mieniem

mgr Justyna Szostek-Aksamit - Koordynator ds. obsługi studentów

dr Marzena Ponicka - Przedstawiciel Centrum Obsługi Studentów

mgr Beata Pełczyńska - Przedstawiciel Centrum Obsługi Studentów

Katarzyna Topolska - Przedstawiciel URSS – Przewodnicząca ds. organizacji studenckich

Dominik Skurzok - Przedstawiciel URSS – Przewodniczący Komisji Dydaktycznej