Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Zgłoszenia na obóz w Tajlandii - do 13 lipca

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Królestwa Tajlandii zaprasza do wzięcia udziału w obozie szkoleniowym ASEAN-EU Youth Camp for Sustainable Development w Tajlandii. Będąca tematem szkolenia polityka zrównoważonego rozwoju jest obecnie jedną z najważniejszych kwestii współpracy między ASEAN i UE.
Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych tematyką zrównoważonego rozwoju w przedziale wiekowym 18-25 lat, z bardzo dobrą znajomością j. angielskiego. W szkoleniu może wziąć udział jeden reprezentant z Polski.  Obóz odbędzie się w dniach 17-23 sierpnia 2017 r. w Tajlandii. Organizator gwarantuje zakwaterowanie, transport i wyżywienie uczestników na miejscu. Natomiast koszt biletu lotniczego i ubezpieczenia na czas pobytu w Tajlandii ponosi sam uczestnik.
Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 13 lipca br. CV i list w języku angielskim, przedstawiający kandydata i uzasadnienie zainteresowania, należy kierować na adres mailowy: krzysztof.zielinski2@msz.gov.pl.  Na podstawie analizy zgłoszeń zostanie wyłoniony jeden uczestnik.

Dokument MSZ Królestwa Tajlandii

Data wydarzenia: 
13. lipiec 2017 - 23:59

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.