Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

"Youth Forum Leaders"

logo programu Youth Forum Leaders   Od 29 marca do 17 kwietnia 2016 r. trwa rekrutacja do programu „Youth Forum Leaders” – inicjatywy Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, współorganizowanej przez Fundację TDJ. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych, przedsiębiorczych osób, które nie ukończyły 30. roku życia (głównie studentów, absolwentów oraz przyszłych młodych przedsiębiorców), posiadających zdolności przywódcze i zainteresowanych ich pogłębianiem.

Program ma na celu rozwinięcie umiejętności liderskich, komunikacji w zespole, umiejętności negocjacyjnych i radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz swobody w wystąpieniach publicznych.  Udział w warsztatach w wielowymiarowy sposób będzie wspierać młodych liderów w budowaniu i rozwijaniu organizacji oraz ludzi w nich działających.

Program „Youth Forum Leaders” jest połączeniem praktycznych warsztatów oraz spotkań ze znanymi i inspirującymi osobami, liderami ze świata biznesu, dyplomacji, nauki oraz organizacji pozarządowych.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy do programu przyjmowane są poprzez formularz dostępny na stronie: http://bit.ly/YouthForumLeaders2016.

Szczegółowe informacje nt. programu znajdują się na stronie: www.youthforumleaders.pl.

plakat promujący program Youth Forum Leaders

Data wydarzenia: 
17. kwiecień 2016 - 23:59

Skróty

Copyright © 2001-2021
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.