Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

XVII Letnia Szkoła Wyszehradzka - zapisy

Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza na XVII Letnią Szkołę Wyszehradzką. Jest to cykl szkoleń o polityce, gospodarce i kulturze krajów Grupy Wyszehradzkiej, adresowanych m.in. do studentów i doktorantów. Projekt daje szansę nabycia doświadczeń z zakresu wykorzystania kultury w dyplomacji, rozwoju startupów oraz profesjonalizacji działalności akademickiej. W dotychczasowych edycjach Szkoły wzięło udział ponad 700 młodych ludzi, a przedsięwzięcie zostało wyróżnione Międzynarodową Nagrodą Wyszehradzką, ustanowioną przez ministrów kultury Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Tegoroczna edycja odbędzie się 1-14 lipca w Krakowie. Wykłady, warsztaty i debaty poprowadzą wybitni eksperci z róznych dziedzin wiedzy. Gośćmi Szkoły będą politycy, samorządowcy, biznesmeni,  ludzie kultury i mediów, działacze organizacji pozarządowych.

Zgłoszenia są przyjmowane do 31 marca za pośrednictwem strony http://www.visegradsummerschool.org/ . Informacji można zasięgać pod adresem summerschool@villa.org.pl. FB: www.facebook.com/VisegradSummerSchool/.

Data wydarzenia: 
31. marzec 2018 - 23:59

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.