Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Wybierz Praktykodawcę Roku

Wybierz "Praktykodawcę Roku Województwa Śląskiego"!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Podobno w województwie śląskim istnieje firma, w której praktykanci nie parzą kawy i nie kserują dokumentów, lecz realizują samodzielne zadania? Znasz ją? W takim razie koniecznie zgłoś ją do konkursu na „Praktykodawcę Roku Województwa Śląskiego 2016”!


 


CO? - konkurs "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016"
ZGŁOSZENIA: do 11 grudnia 2016 r.


O KONKURSIE
To już III edycja Konkursu na Praktykodawcę Roku Województwa Śląskiego. W zeszłych latach wspólnie z Wami wybraliśmy i nagrodziliśmy firmy, które realizują praktyki i staże o wysokim walorze edukacyjnym. 

Jeśli miałeś okazję odbyć praktykę lub staż w organizacji, która troszczyła się o jakość jej organizacji lub jesteś pracownikiem firmy, która wypracowała godne naśladowania standardy organizacji praktyk i staży - to zgłoś ją do Konkursu!

UCZESTNICY KONKURSU
Do Konkursu można zgłosić podmioty gospodarcze (firmy, organizacje, stowarzyszenia i inne instytucje funkcjonujące zgodnie z przepisami prawa polskiego) z województwa śląskiego, które organizują praktyki lub staże o wysokim standardzie oraz walorze edukacyjnym dla studentów. 


ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia należy wysyłać do 11 grudnia 2016 r. - poprzez formularz on-line lub formularz zgłoszeniowy na adres: bk@us.edu.pl.


Więcej informacji o Konkursie i poprzednich zwycięzcach znajduje się na stronie Konkursu i stronie BK.

Data wydarzenia: 
11. grudzień 2016 - 23:59

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.