Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Warsztaty z zakresu design thinking

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu design thinking, które poprowadzi dr Mikołaj Marcela, wykładowca Uniwersytetu Śląskiego oraz autor książek takich jak „Bycie w śmierci. Athanatopia”,  „Best Seler i zagadka znikających warzyw” czy „Best Seler i tajemnica rodu Kokosów”.

Design thinking to metoda tworzenia innowacyjnych produktów, usług i rozwiązań w oparciu o głębokie zrozumienie problemów i potrzeb użytkowników. Dzięki skoncentrowaniu na zrozumieniu potrzeb użytkowników, interdyscyplinarnemu spojrzeniu na problem, natychmiastowemu prototypowaniu i testowaniu wstępnych rozwiązań metodę tę dziś wykorzystują globalne korporacje w projektowaniu swoich produktów i usług, takich jak aplikacje mobilne, rozmaite instytucje, przygotowując innowacyjne rozwiązania dla mieszkańców, a także małe firmy, pracując nad bardziej przyjaznymi usługami dla swoich klientów.

Wydarzenie odbędzie się 20 listopada br. w godz. 10.00–16.00 w rektoracie UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zainteresowani udziałem w warsztatach proszeni są o wcześniejszą rejestrację (do 19 listopada, godz. 20.00).

 

Data wydarzenia: 
20. listopad 2019 - 23:59

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.