Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Warsztaty pt. "Twój czas"

6 grudnia 2016 roku w godz. od 9.00 do 15.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, parter, sala nr 133) odbywać się będą warsztaty pt. „Twój czas”, które poprowadzi Paulina Pawełek – Business Process Specialist w firmie Capgemini, trener wewnętrzny, który prowadzi szkolenia wstępne dla nowych pracowników, a także te, z zakresu księgowości i obsługi klienta.

Spotkanie będzie miało charakter gry, w której uczestnicy wcielą się w role pracowników firmy budowlanej i jak w życiu będą podejmować codzienne wyzwania zawodowe oraz rodzinne. Uczestnicy szkolenia poznają metody organizacji i priorytetyzacji zadań, z którymi spotykamy się w codziennej egzystencji. Spotkanie adresowane jest do studentów i absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) Uniwersytetu Śląskiego każdego kierunku i specjalności.

Na warsztaty obowiązują zapisy, które odbywają się drogą telefoniczną pod numerem 32 359 19 82. Zapisy rozpoczynają się tydzień przed wydarzeniem, czyli 29 listopada.

Data wydarzenia: 
6. grudzień 2016 - 9:30

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.