Warsztat Zarządzanie obowiązkami w czasie

Wydarzenie BK: Zarządzanie obowiązkami w czasie

Data wydarzenia: 5 Maj, 2016 - 10:00 - 15:00

Nie wiesz jak dobrze zarządzać swoim czasem? Szukasz równowagi pomiędzy życiem zawodowym i osobistym? Zapraszamy 5 maja 2016 r. na szkolenie w ramach programu Capgemini Challenge - "Zarządzanie obowiązkami w czasie".

CO? – warsztaty "Zarządzanie obowiązkami w czasie"
KIEDY? – 5 maja 2016 r., godz. 10:00 - 15:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Rektorat, Studencka Strefa Aktywności, s.133                       (Katowice, ul. Bankowa 12)

O WYDARZENIU

Capgemini Challenge to unikalny cykl szkoleń i warsztatów prowadzonych przez ekspertów firmy Capgemini.

W ramach szkolenia dowiesz się czym jest i na czym polega:

• Matryca Eisenhowera
  • Priorytetyzacja zadań
  • Work-life balance
  • Time management

Dla wszystkich uczestników przewidziany jest upominek oraz certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

O ORGANIZATORZE

Firma Capgemini – przedsiębiorstwo świadczące zintegrowane usługi w zakresie: konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu.

DLA KOGO?

Szkolenie skierowane jest do studentów i absolwentów (do roku po ukończeniu studiów) Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ZAPISY

Zapisy ruszają już 28 kwietnia 2016 r. w Biurze Karier UŚ pod numerem 32 359 19 82 lub 32 359 20 32. Liczba miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń!

5. maj 2016 - 10:00 - 15:00