VI Edycja Konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w VI edycji konkursu o Nagrodę Prezydenta Dąbrowy Górniczej  za wyróżniającą się pracę dyplomową o tematyce rewitalizacji lub rozwoju miasta Dąbrowy Górniczej.

Zgłoszenia prac przyjmowane będą do 17 października br.

Czekamy na  prace dyplomowe: magisterskie, inżynierskie i licencjackie.

Ważne jest, by temat pracy związany był z rewitalizacją lub rozwojem Dąbrowy Górniczej, koncentrował się na problematyce związanej z szeroko traktowanym rozwojem miasta oraz posiadał związek z realizacją przyjętych przez samorząd miasta planów i programów. Premiowani będą zwłaszcza autorzy prac, które przyczynić mogą się do rozwiązania konkretnego problemu miasta i są możliwe do wdrożenia.

Uczestnicy powinni też pamiętać o wszelkich formalnościach, o których mowa w regulaminie konkursu, który dostępny jest na stronie.

Wszystkie zgłoszenia oceni komisja konkursowa. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne. Zwycięzca w grupie autorów prac magisterskich otrzyma 5 tys. złotych, natomiast  autor wyróżniającej się pracy inżynierskiej lub licencjackiej  3 tys. zł.

Regulamin oraz formularz zgłoszenia udziału w konkursie zamieszczone są także na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Dąbrowy Górniczej:

www.idabrowa.pl    oraz

www.rewitalizacja.idabrowa.pl

Dodatkowe informacje nt. konkursu uzyskać można w Biurze Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, tel.: 32 295 68 85, e-mail:

rewitalizacja@idabrowa.pl