"Think outside the box" - warsztaty kreatywne

27 lutego 2017 roku w godz. od 9.00 do 14.30 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, sala nr 133) odbywać się będą „Think outside the box – warsztaty kreatywne”, które poprowadzą pracownicy Sopra Steria – globalnego dostawcy usług i rozwiązań IT dla instytucji publicznych i przedsiębiorstw prywatnych.

Zorganizowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego szkolenie adresowane jest do osób chcących poszerzyć perspektywę i zyskać większą otwartość umysłu, która pomoże im efektywnie rozwiązywać problemy i szukać nowych kierunków działania. Podczas treningu kreatywności uczestnicy zyskają wiedzę na temat różnych technik stymulujących twórcze myślenie.

Zapisy na warsztaty odbywają się pod numerem telefonu: 32 359 1982.

27. luty 2017 - 9:00