Szkolenie "Using social media in job hunting"

Logo Biura Karier UŚ

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje szkolenie dotyczące kreowania wizerunku w mediach społecznościowych – „Using social media in job hunting”. Spotkanie poprowadzą eksperci z firmy HireRight – globalnej korporacji specjalizującej się w ocenie i zarządzaniu ryzykiem. Szkolenie, które odbędzie się 25 kwietnia 2016 roku o godz. 10.00 na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu, prowadzone będzie metodą warsztatową w języku angielskim. Program spotkania obejmuje następującą tematykę :

• źródła pozyskiwania kandydatów aktywnych i pasywnych,
  • techniki wyszukiwania kandydatów przez rekruterów na portalach społecznościowych (Linkedin, Facebook), wykorzystywane słowa klucze,
  • tworzenie profilu w serwisie Linkedin,
  • budowanie bazy kontaktów i kreowanie swojego wizerunku w mediach społecznościowych,
  • Facebook – jakie informacje o kandydatach są weryfikowane przez rekruterów?

Na szkolenie obowiązują telefoniczne zapisy, które prowadzone będą od 18 kwietnia pod numerem 32 350 19 82.

Ponadto od godz. 9.00 do 14.00 w holu głównym wydziału dostępne będzie stoisko HireRight, przy którym będzie można uzyskać informacje na temat firmy oraz omówić własne profile zamieszczone w mediach społecznościowych.

25. kwiecień 2016 - 10:00