Szkolenie pt. "Skuteczna strona internetowa"

We wtorek 28 lutego 2017 roku o godz. 17.00 w biurze Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415) rozpocznie się szkolenie pt. „Skuteczna strona internetowa”.

Podczas spotkania poruszone zostaną zagadnienia związane ze standardami wykonania stron internetowych, w tym z ich dostępnością (m.in. optymalizacja pod pozycjonowanie oraz mobilność stron), najważniejszymi elementami kodu oraz strukturą stron pod kątem funkcjonalności i ułatwienia dostępu osobom je odwiedzającym.

W programie warsztatów przewidziano następujące tematy:

• budowanie skutecznej strony WWW, także pod kątem wyszukiwarki Google,
  • elementy skutecznej strony internetowej,
  • sposoby koncentrowania uwagi osób zainteresowanych ofertą firmy,
  • dobór właściwej funkcjonalności strony WWW,
  • budowanie strony realizującej konwersje (np. sprzedaż).

Szkolenie poprowadzi Piotr Łabno – przedsiębiorca i inwestor, założyciel i współwłaściciel firmy Famatech, która specjalizuje się w technologiach internetowych. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.skutecznastrona.evenea.pl.

Plakat szkolenia z programem i zdjęciem osoby prowadzącej warsztaty

28. luty 2017 - 17:00