Stypendia na Uniwersytecie w Toronto

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informuje o możliwości ubiegania się o następujące stypendia w ramach Programu Języka Polskiego i Literatury Polskiej na Uniwersytecie Torontońskim:

-  stypendium dla studentów rozpoczynających studia doktoranckie lub magisterskie uzupełniające, na polonistyce na Wydziale Języków i Literatur Słowiańskich na Uniwersytecie Torontońskim (Graduate Student Scholarship); termin składania wniosków upływa 15 grudnia 2017 r.

- stypendium dla studentów studiów doktoranckich i magisterskich uzupełniających (na kierunkach humanistycznych), na krótkoterminowy staż naukowy na Uniwersytecie Torontońskim (Visiting Graduate Student Award) na rok 2018-19; termin składania wniosków upływa 21 stycznia 2018 r.

Niezbędne dokumenty można pobrać na stronie ministerstwa.