Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Studenckie Otrzęsiny Śląska

Grą miejską „Studencka Szychta” rozpoczną się tegoroczne Studenckie Otrzęsiny Śląska. Trzydniowe wydarzenie odbywać się będzie od 19 do 21 października 2016 roku w Katowicach. Celem imprezy jest ukazanie studenckiego życia oraz oficjalne przyjęcie studentów pierwszego roku do społeczności studenckiej. Dla uczestników będzie to również okazja do zawarcia nowych znajomości.

W programie przewidziano liczne atrakcje. Pierwszego dnia podczas gry miejskiej, która rozpocznie się o godz. 11.00 na deptaku przed rektoratem uczelni, studenci nauczą się mierzyć z przeciwnościami losu w dziekanacie. Osoby zainteresowane udziałem w zabawie proszone są o wcześniejsze zapisy.

Następnie o godz. 20.00 w klubie Spiż odbędzie się koncert zespołu „Piękni i Młodzi”, w trakcie którego rozdawane będą tablety, koszulki, płyty, smycze, kubki, przewidziano również nagrodę w formie wycieczki dla dwóch osób. Uczestnicy będą mogli wykonywać pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.

W czwartek 20 października rozpocznie się impreza „Thrift Shop Party”, tutaj uczestników obowiązuje śmieszny strój, a dla mistrza kiczu przewidziana jest nagroda. Ostatniego dnia przewidziane są seanse filmowe.

Szczegółowe informacje: www.facebook.com.

Formularz zgłoszeniowy na grę miejską: http://bit.ly/2ecOP84

Plakat promujący studenckie otrzęsiny

Data wydarzenia: 
19. październik 2016 - 11:00 - 21. październik 2016 - 22:00

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.