Stoisko Capgemini na UŚ - 4 i 5.06.

logo Biura Karier UŚ

Firma Capgemini świadczy usługi w zakresie konsultingu, technologii informatycznych oraz outsourcingu. Studenci zainteresowani ofertą praktyk i staży będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami firmy na terenie Wydziału Filologicznego UŚ w Sosnowcu (ul. Grota-Roweckiego 5, hol główny) 5 czerwca 2019 roku w godz. od 10.00 do 15.00. Stoisko Capgemini Career Spot będzie również dostępne 4 czerwca 2019 roku w godz. od 10.00 do 14.00 na deptaku przed rektoratem Uniwersytetu Śląskiego w ramach dni otwartych Biura Karier pt. „Dzień dobry, wakacje!”.

Podczas spotkania studenci będą mogli m.in. sprawdzić swoje dokumenty aplikacyjne w czasie rozmowy z rekruterami, a także wziąć udział w procesie speed recruitment. Na zainteresowanych czekają również gry i konkursy.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier UŚ w Katowicach. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie: bk.us.edu.pl.

5. czerwiec 2019 - 10:00 - 15:00