Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Spotkanie z administracją rządową

 

Nie obawiasz się trudnej i odpowiedzialnej pracy w administracji publicznej? Chcesz służyć Polsce? Zobacz jakie szanse, korzyści i wymagania niesie za sobą podjęcie pracy w administracji publicznej. Przyjdź na spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju oraz Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie, które odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji 20 kwietnia 2017 r.
 


CO? – spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju oraz
Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie
KIEDY? – 20 kwietnia 2017 r., godz. 10:00 – 13:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Prawa i Administracji, aula nr 7
(Katowice, ul. Bankowa 11b)


O WYDARZENIU
W ramach wydarzenia odbędzie się:

  • 10:00 – 11:00 - prezentacja przedstawiciela Ministerstwa Rozwoju na temat perspektyw zawodowych jakie stoją przed studentami i absolwentami kierunków administracja i prawo. Prezentację przeprowadzi osoba zajmująca się naborem do Ministerstwa Rozwoju, doskonale znająca wymagania oraz specyfikę pracy w administracji państwowej.
    Podczas spotkania przedstawiony zostanie charakter pracy w resorcie, profil kandydata, zaprezentowane zostaną oferty pracy oraz praktyk.
  • 11:00 – 13:00 - wykład na temat możliwości rozwoju zawodowego w administracji publicznej po ukończeniu kształcenia w Krajowej Szkole Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego w Warszawie. 

Po prezentacjach studenci będą mieli czas na zadawanie pytań oraz indywidualne rozmowy z prelegentami.


O ORGANIZATORZE
Ministerstwo Rozwoju odpowiada m.in. za: realizację strategii rozwoju społeczno-gospodarczego, politykę gospodarczą oraz zarządzanie systemem wdrażania Funduszy Europejskich.

Misją Krajowej Szkoły Administracji Publicznej jest kształcenie i przygotowywanie do służby publicznej urzędników służby cywilnej oraz kadr wyższych urzędników dla administracji Rzeczypospolitej Polskiej.


ZAPISY
Wstęp wolny!

Data wydarzenia: 
20. kwiecień 2017 - 10:00 - 13:00

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.