facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Spotkanie informacyjne „Zbuduj karierę w Australii”

Biuro Karier UŚ zaprasza na spotkanie informacyjne „Zbuduj karierę w Australii”​, które odbędzie się 15 listopada w godz. 13.00–15.00 w Studenckiej Strefie Aktywności (sala 133, rektorat UŚ, Katowice, ul. Bankowa 12).

Uczestnicy wydarzenia będą mogli dowiedzieć się więcej o możliwości wyjazdu do Australii i jego organizatorze – australijskiej agencji edukacyjnej Australia Study, która od kilkunastu lat zajmuje się organizacją wyjazdów do tego kraju w ramach programu „Study and Work in Australia” oraz wiza Work & Holiday.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zarejestrować się poprzez formularz.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Biura Karier UŚ.

W przypadku dużego zainteresowania spotkanie zostanie przeniesione na Wydział Prawa i Administracji UŚ (aula nr 1, Katowice, ul. Bankowa 11B), o czym uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową.

Data wydarzenia:
15. listopad 2019 - 13:00