Spektakl „OBERTANIEC Oberwaniec” w Pałacu Młodzieży

25 kwietnia 2016 roku o godz. 19.30 w Pałacu Młodzieży w Katowicach (ul. Mikołowska 26, Katowice) odbędzie się spektakl muzyczno-taneczny „OBERTANIEC Oberwaniec” w choreografii mgr sztuki Zofii Czechlewskiej i wykonaniu tancerzy i muzyków ze środowisk akademickich miasta Katowice. Treść spektaklu nawiązuje do historii polskich form muzycznych i tanecznych. Spektakl zbudowany jest z sześciu obrazów tanecznych z udziałem artystów muzyków i śpiewaków. Autorem opracowania muzycznego jest Adam Kawa, scenografii – Barbara Kowaczek–Jędrasik, kostiumów – Janina Łubkowska. Kierownikiem kapeli jest Szymon Wieczorkowski, a koordynatorem spektaklu Barbara Uracz.

W spektaklu uczestniczą artyści ze studenckich zespołów pieśni i tańca miasta Katowice z:Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „Katowice” Uniwersytetu ŚląskiegoAkademickiego Zespołu Tańca Politechniki Śląskiej „Dąbrowiacy” oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Silesianie” Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Bilety są dostępne na stronie: www.ticketportal.pl

25. kwiecień 2016 - 19:30