Słuchaj Radio Egida w eterze na 96.9 (w październiku)

Studenckie Radio Egida pierwszy raz rozpoczyna nadawanie w eterze na terenie Katowic! Na fali 96,9 FM będzie można słuchać informacji i publicystyki, a także muzyki specjalnie dobranej przez studentów. Radio Egida porusza tematy istotne dla społeczności akademickiej, jest także świetnym źródłem rozrywki. Ponieważ to pierwszy raz w ponad 45-letniej historii Radia,kiedy nadaje ono w eterze, nasi radiowcy postanowili uczcić ten fakt organizując konkursy antenowe, w których wygrać można atrakcyjne nagrody - bilety na koncerty, vouchery, zaproszenia do kin i inne ciekawe nagrody.

Ramówka Radia  - wybierz coś dla siebie!

Radia Egida będzie można słuchać na 96,9 FM na terenie Katowic, a kontakt ze studiem radiowym będzie możliwy pod numerem telefonu: 32 358 66 12.

Dziennikarze Radia czekają na telefony z pozdrowieniami, a także w sprawie tematów, którymi powinni się zająć.

Serdecznie zachęcamy do słuchania Radia Egida także po 30. października (poprzez stronę internetową: www.egida.us.edu.pl)