Rekrutacja do mediów akademickich UŚ

Już 23 października w Rektoracie odbędzie się rekrutacja do Magazynu „Suplement”. To dla studentów UŚ doskonała okazja, by dołączyć do grona, które tworząc to pełne zróżnicowanej i niebanalnej treści czasopismo, kształci swój warsztat dziennikarski oraz nabywa wiele innych umiejętności niezbędnych przy pracy w mediach i nie tylko.

Redakcja poszukuje:

• autorów tekstów publicystycznych o przeróżnej tematyce, obejmującej wszystko to, co może zainteresować współczesnego studenta – publikowane są teksty popularnonaukowe, wywiady, recenzje, artykuły o tematyce społecznej, kulturowej, edukacyjnej, rozrywkowej i wiele innych;
  • redaktorów językowych i korektorów;
  • osób dobrze zorientowanych w social mediach;
  • grafików i redaktorów technicznych;
  • fotografów;
  • speców od promocji i kontaktu z partnerami.

Przede wszystkim jednak potrzebni są ludzie z pasją, otwarci na nowe wyzwania, chcący wykorzystać czas studiów na zdobycie doświadczenia i chętni do tego, by dzielić się swoimi pomysłami ze społecznością akademicką.

Osoby, które chciałyby pisać dla „Suplementu”, proszone są o stworzenie próbnego tekstu na dowolny temat i wysłanie go na kilka dni przed rekrutacją na adres magazyn.suplement@gmail.com lub przyniesienie w formie fizycznej na rekrutację.

Rozmowy będą trwały od godziny 10:00 do 14:00. Mile widziani są studenci różnych kierunków i mający różne zainteresowania i umiejętności.

Dołączcie do wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/1827124974052761.

23. październik 2018 - 14:00