Przygotuj się do rekrutacji - z Sephora University

Kończysz studia i już niedługo rozpoczniesz poszukiwania wymarzonej pracy? A może chcesz aplikować na ciekawy staż? Już 15 czerwca 2016 r. Przygotuj się do rekrutacji z Sephora University na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego!

CO? - warsztaty "Przygotuj się do rekrutacji" z Sephora University
KIEDY? - 15 czerwca 2016 r., godz. 10:00 - 17:30
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Prawa i Administracji, hol główny (Katowice, ul. Bankowa 11b)

O WYDARZENIU
Projekt Sephora University oryginalnie zaadresowany do naszych pracowników, postanowiliśmy rozszerzyć i naszą misję realizować również na zewnątrz. Tak właśnie powstały spotkania „Przygotuj się do rekrutacji” – skierowane do młodych ludzi wkraczających na rynek pracy – mówi Magdalena Rusiecka, Dyrektor HR Sephora Polska. – Jeśli masz wątpliwości jak napisać profesjonalne i skuteczne CV, jak zrobić dobre wrażenie na spotkaniu, m. in. odpowiednim makijażem, te warsztaty są dla Ciebie! – dodaje.

Na uczestników warsztatów "Przygotuj się do rekrutacji" czekają 3 etapy przygotowań:

• ETAP 1: WARSZTATY MAKIJAŻOWE
    Bezpłatne, grupowe lekcje prowadzone przez najlepszych makijażystów Sephora. Podczas instruktażowej lekcji uczestnicy warsztatu krok po kroku poznają oraz wypróbują samodzielnie na sobie tajniki makijażu biznesowego, dzięki którym z łatwością wykonają profesjonalny makijaż na rozmowę rekrutacyjną.
  • ETAP 2: ZDJĘCIE DO CV
    Efekt pracy podczas lekcji makijażowej można będzie uwiecznić i zrobić sobie zdjęcie do CV. Fotograf bezpłatnie wykonuje zdjęcia uczestnikom zapisanym na warsztaty.
  • ETAP 3: KONSULTACJA Z REKRUTERAMI SEPHORA
    Eksperci działu HR Sephora Polska pomogą Ci przygotować profesjonalne CV, które skutecznie pomoże ci zdobyć uwagę i zainteresowanie potencjalnego pracodawcy, a także przedstawią możliwości i wyzwania, jakie oferuje Sephora studentom w ramach Sephora Trainee Program.

O ORGANIZATORZE
Sephora nieustannie inspiruje i dzieli się wiedzą ekspercką ze wszystkimi, których może zainspirować do podejmowania w życiu nowych wyzwań, dodać siły i wiary we własne możliwości. Pomaga też rozwijać pasje, wspiera edukację i samodoskonalenie. Sephora na całym świecie stale szkoli i rozwija talent swoich pracowników – ambasadorów marki. Studenci stworzonego globalnie Sephora University mierzą się z najlepszymi.

DLA KOGO?
Warsztaty skierowane są do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

ZAPISY
Zapisy na warsztaty makijażowe do 9 czerwca 2016 r. w Biurze Karier UŚ - telefonicznie pod numerami telefonów: 32 359 19 82, 32 359 20 32.
Liczba miejsc ograniczona.

Na konsultacje oraz zdjęcia nie obowiązują zapisy.

9. czerwiec 2016 - 15:30