Program stypendialny "100 na 100"

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, Fundacja LOTTO i Totalizator Sportowy ogłaszają nabór wniosków do programu stypendialnego "100 na 100 im. H. Konopackiej i I. Matuszewskiego", dla studentów od drugiego roku studiów w wieku do 26 lat. W ramach programu można uzyskać roczne stypendia w wysokości 1250 zł brutto miesięcznie, płatne w okresie od stycznia do grudnia 2019 r.

Organizatorzy o programie: fundujemy stypendia dla stu studentów, prezentujących aktywną postawę życiową, przejawiających motywację do nieustannego podejmowania nowych wyzwań. Chcemy docenić i wesprzeć młodych ludzi, którzy nie tylko dobrze się uczą, ale przede wszystkim mają bogate zainteresowania i szeroką wiedzę, są aktywni i wywołują pozytywne poruszenie w swoim środowisku. Stąd też za patronów wybrano małżeństwo: Halinę Konopacką i Ignacego Matuszewskiego – wszechstronnie uzdolnionych Polaków, którzy z ułańską fantazją wykorzystywali swoje zdolności i pasje w służbie Ojczyźnie, pozostając inspiracją dla współczesnych.
Honorowy patronat nad programem sprawuje premier Mateusz Morawiecki.

Więcej informacji na stronie www.fundacjalotto.pl/100stypendiow