Potańcówka w stylu rock'n'roll!

Z okazji 50-lecia istnienia Radio "Egida" oraz Studencki Zespół Pieśni i Tańca UŚ "Katowice" Uniwersytetu Śląskiego zapraszają Was na wspólną potańcówkę w stylu rock'n'roll!

W czwartek 16 maja od godziny 11 przed rektoratem UŚ (ul. Bankowa 12, Katowice) będą czekać na Was food trucki - szansa na zaspokojenie głodu przed sesją!

Od godziny 12 posłuchacie listy przebojów prowadzonej przez redaktorów "Egidy". Radio obchodzi w tym roku swoje 50. urodziny i właśnie z tej okazji zaprezentujemy najważniejsze utwory z pięciu dekad. Radio "Egida" będzie z Wami na deptaku aż do godziny 18.

Od godziny 18 rozpocznie się potańcówka, realizowana wspólnie przez Radio "Egida" i Zespół "Katowice". Ponieważ SZPiT w tym roku także obchodzi 50. rocznicę swojego powstania, postanowiliśmy zaproponować folkowe warsztaty taneczne oraz potańcówkę w stylu lat 60. Czeka Was bardzo dużo rock'n'rollowych rytmów.

miniaturka
16. maj 2019 - 11:00 - 20:30