Plebiscyt StRUŚ dla kół naukowych - nowe informacje

Z przyczyn technicznych musiał zostać przesunięty termin głosowania na nadesłane filmy. Rozpocznie się ono najprawdopodobniej we wtorek 22 stycznia, natomiast ogłoszenie wyników nastąpi po dwóch tygodniach. Konkretne terminy podamy w najbliższych dniach, przepraszamy za zamieszanie - BWS.

MP

(2013-01-17)

Studencie i Studentko!

Zanim przejdziesz do dalszej części zastanów się nad poniższymi pytaniami:

1. Należysz do koła naukowego, którego spotkania przypominają popołudniowe spotkania przy kawie z ciocią?
  2. Opowiadając o swojej pasji słyszysz tylko „Koło czego gdzie?”
  3. Koło, do którego należysz  składa się z dwóch rzetelnie pracujących  członków i ciągle brakuje rąk do pracy i głów do myślenia?
  4. Bądź przeciwnie, Koło, do którego należysz podejmuje tak wiele różnych działań, że trudno już znaleźć nowe pole do ich prezentacji?
  5. Chciałbyś, aby Wasze Koło było wszystkim znane i popularne wśród studentów?
  6. Koło potrzebuje dodatkowych funduszy na realizację działań?

Jeśli na którekolwiek, lub absolutnie żadne, z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję!…

Dosiądź StRUŚa!

• O co chodzi?

Biuro Wsparcia Studenta we współpracy z Radiem Studenckim „Egida”, UŚ TV oraz Studenckim Serwisem Rozwoju „Więc Jestem!” ma zaszczyt zaprosić Was do udziału w Studenckim Ruchu Uniwersytetu Śląskiego!

StRUŚ to plebiscyt, w ramach którego koła naukowe i organizacje uczelniane będą prezentować swoje osiągnięcia i działalność, a dzięki mediom akademickim będą miały szansę zdobyć serca braci studenckiej i  przede wszystkim - wygrać jedną z nagród finansowych (na działalność koła), które zostały ufundowane przez  Rektora!

• Jak się przygotować?

Zastanów się w jaki sposób Twoje koło mogłoby zainteresować swoją działalnością jak największą ilość studentów UŚ. Przygotujcie wspólnie ciekawą prezentację Waszej działalności (zabawną, naukową bądź widowiskową) i przedstawcie ją publiczności w pierwszych dniach grudnia. Wasz występ zostanie nagrany przez Telewizję Uniwersytetu Śląskiego i zamieszczony na stronie internetowej, gdzie następnie będzie odbywać się głosowanie internetowe. Do udziału w głosowaniu zostaną zaproszeni wszyscy studenci i pracownicy UŚ – to od Was zależy ilu z nich uda się nakłonić na oddanie głosu na film waszego Koła!

Właśnie tak, to nasi Studenci wytypują zwycięzcę, więc pamiętaj żeby zrobić to z jajem i powalić ich na kolana

Nie daj sobie wmówić, że lepszy wróbel w garści, kiedy możesz dać się ponieść przez samego Króla Drobiu!

Zgłoś chęć uczestnictwa już dziś!  Termin zgłoszeń zostaje przedłużony do 6 grudnia 2012 r.

W załączniku znajdziesz formularz zgłoszeniowy, który prosimy dostarczyć do Biura Wsparcia Studenta, bądź wysłać skan na bws@us.edu.pl. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem!