„Pikniku Nauki i Kultury” poszukuje artystów!

Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum wzorem lat ubiegłych organizuje na swoim terenie 10 czerwca 2016 r. plenerowy, rodzinny „Piknik Nauki i Kultury” w ramach X Forum Nowej Gospodarki, które odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Katowice – Marcina Krupy.

Obecnie poszukujemy młodych talentów muzycznych do współpracy, którzy zechcieliby nam uświetnić kulturalne występy w czasie wydarzenia.

Oprawę kulturalną co roku zapewniają występy śląskich artystów i lokalnych zespołów młodzieżowych, we współpracy z Miejskim Domem Kultury Ligota. W ubiegłych latach na ligockiej scenie wystąpili, m. in.:  Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” oraz Zespół Pieśni i Tańca „Katowice”, Orkiestra Dęta KWK Murcki-Staszic i Orkiestra Symfoniczna Szkoły Muzycznej w Gliwicach, duet Krupski & Hajzer („Must be the Music”) oraz rozśmieszający do łez Kabaret Nowaki.

Więcej informacji na: www.forumng.pl w zakładce X FNG, Piknik.