Ogólnopolska Konferencja Studentów i Doktorantów: Kierunki Przyrodnicze i Medyczne połączona z warsztatami szkoleniowymi odbędzie się 22 listopada 2014r. W Lublinie.  Organizatorzy zapraszają do czynnego udziału studentów i doktorantów nauk przyrodniczych i medycznych z całej Polski.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Dyrektora Narodowego Centrum Nauki Prof. Andrzeja Jajszczyka oraz Patronatem Honorowym Polskiej Akademii Nauk – Wydziału V Nauk Medycznych.

Podczas konferencji odbędą się prezentacje prac uczestników, interesujące szkolenia oraz imprezy integracyjne. Konferencja umożliwi wymianę doświadczeń na arenie ogólnopolskiej. Prelegenci zdobędą możliwość publikacji w czasopismach naukowych oraz współpracy z wydawnictwami.

Ponadto wydarzenie może zainteresować osoby, które chcą zdobyć wiedzę, punkty do stypendium lub postępowań kwalifikacyjnych na studia doktoranckie.

Rejestracja jest już możliwa!

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.konferencjalublin.pl oraz facebook.com/konferencjalublin

Organizatorzy zapraszają do Lublina!