Informacja o numerze konta opłaty za studia

Uniwersytet Śląski wprowadził spersonalizowany system kont bankowych dla studentów w celu rejestracji opłat za studia niestacjonarne, podyplomowe jak również wybranych opłat wnoszonych przez studentów studiów stacjonarnych. Indywidualny numer konta tworzony jest na podstawie kodu wydziału i numeru PESEL. Strona pomoże Ci uzyskać informację o Twoim indywidualnym koncie opłat. Studentów studiów niestacjonarnych i podyplomowych bezwzględnie prosi się o dokonywanie wszelkich płatności tylko i wyłącznie na spersonalizowane konta.

Aby uzyskać informację o numerze własnego konta, wybierz płeć i wydział, wypełnij datę urodzenia i numer PESEL, kliknij "Jaki jest numer konta?" (podane informacje NIE SĄ NIGDZIE rejestrowane).
Płeć
Data urodzenia (rok - miesiąc - dzień)
Nr PESEL