Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Nabór do Akademii Dyplomacji

 

dwie męskie witające się ręce

Do 30 września 2017 roku potrwa rekrutacja do Akademii Dyplomacji prowadzonej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach pod patronatem Ambasady Francji w Polsce.

Oferta edukacyjna skierowana jest do osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy w dziedzinie etykiety dyplomatycznej, międzynarodowych stosunków politycznych i gospodarczych oraz polityki zagranicznej. Spotkania prowadzone są przez ekspertów i wybitnych specjalistów z zakresu dyplomacji, savoir vivre’u, etykiety biznesu i komunikacji.

Program obejmuje między innymi: protokół dyplomatyczny i etykietę menadżera, warsztaty z zakresu sztuki komunikowania, warsztaty międzynarodowe, kulturowe obrazy świata.

Warunkiem przystąpienia do procesu rekrutacji jest ukończenie trzeciego roku studiów. Spotkania trwają dwa semestry. Koszt uczestnictwa wynosi 1700zł przy wpłacie całości, 2000 zł przy wpłacie w dwóch ratach.

Szczegółowe informacje dotyczące Akademii Dyplomacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.akademiadyplomacji.us.edu.pl.

Data wydarzenia: 
30. wrzesień 2017 - 23:59

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.