Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Kopalnia Możliwości

 

Kopalnia Możliwości – Odkryj Swój Potencjał!

 

„Rozwój osobisty” to bardzo szerokie pojęcie. Internet jest pełen bogatych we frazesy zdjęć motywacyjnych i inspirujących artykułów, a rynek wręcz przesycony ogólnikowymi ofertami „coachów” i „trenerów”. Wśród tego gąszczu informacji ciężko znaleźć odpowiedź na pytanie „no dobrze, ale co mi to da?”

Na szczęście na Śląsku jesteśmy ludźmi konkretnymi – stosujemy konkretne rozwiązania, a pojęcie „rozwoju” też nie jest nam obce!

 

W tym właśnie duchu zrodziła się idea Kopalni Możliwości!

 

W ramach kampanii możesz wziąć udział w jednym z czterech darmowych, gruntownych szkoleń, które nie ograniczą się tylko do wskazania obszarów do dalszego rozwoju, ale zaproponują solidne, sprawdzone rozwiązania i pozwolą na stałe podnieść Twoje umiejętności w interesującym Cię zakresie!

 

Wybierz jeden z czterech tematów:

 


 

Mało tego!

 

Kopalnia Możliwości to jedyny program szkoleniowy, który daje Ci szansę przetestowania swoich nowo nabytych umiejętności w praktyce! Dzięki temu utrwalisz je i nabierzesz cennego doświadczenia – bo przecież chodzi nam o konkrety, prawda?

 

Każdy temat zostanie zrealizowany na przestrzeni 3 weekendowych spotkań przez doświadczonego trenera w małej, warsztatowej grupie, gwarantującej równe zaangażowanie wszystkich uczestników.

 

Szkolenia odbędą się w nowoczesnych, dobrze wyposażonych salach rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12).

 

Po ukończeniu cyklu każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający nabycie nowych kompetencji.

 

Masz jakieś pytania? Pisz na kopalnia.mozliwosci@us.edu.pl 

 

Pamiętaj - udział w kampanii jest darmowy!

 

Nie zwlekaj – zapisz się już dziś!

 

 

Projekt realizowany we współpracy z Województwem Śląskim w ramach zadania „Promocja zdrowia psychicznego i zapobieganie zaburzeniom psychicznym”

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.