Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/student

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Konkurs "Teraz Polska Promocja i Rozwój"

Ruszyła X edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą konkurencyjności, innowacyjności i promocji Polski.  

Tematyka konkursu dotyczy konkurencyjności i innowacyjności gospodarki polskiej,   a także marketingu terytorialnego i narodowego. Jest to jeden z najpopularniejszych i zarazem najbardziej prestiżowych konkursów prac magisterskich w naszym kraju. Udział w nim wpływa na wizerunek laureatów i zwiększa prestiż ich macierzystych uczelni oraz promotorów. Informacje  o zwycięzcach  trafiają do mediów ogólnopolskich, regionalnych i studenckich. Atutem konkursu są także atrakcyjne nagrody pieniężne oraz uroczysta oprawa gali finałowej, odbywającej się z udziałem przedstawicieli Prezydenta RP, ministrów i reprezentantów świata nauki. Termin nadsyłania zgłoszeń to 26 października br. Na laureatów konkursu czekają nagrody o łącznej wartości ok. 50 tys. zł, publikacje i staże.

Szczegóły mozna znaleźć na stronie www.terazpolska.pl, w zakładce "Konkurs prac magisterskich".  Na pytania odpowie p. Agnieszka Żelechowska, tel. 22 201 26 90, fundacja@terazpolska.pl.

Data wydarzenia: 
26. październik 2016 - 23:00

Skróty

Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.