Konkurs na prace magisterskie „Teraz Polska Promocja"

Rusza VIII edycja konkursu na prace magisterskie!

Już po raz ósmy wystartował Konkurs „Teraz Polska Promocja”.    Na laureatów najlepszych prac magisterskich dotyczących promocji Polski czekają nagrody pieniężne - o łącznej wartości ok.  50.000 zł., publikacje, a także praktyki i staże. Prace można zgłaszać do 17.10.2014.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych SA, Polska Organizacja Turystyczna oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, już po raz ósmy organizują konkurs na najlepszą pracę magisterską ”Teraz Polska Promocja”. Tematyką jest szeroko rozumiana promocja Polski, a w tym promocja ogólna (wizerunkowa), gospodarcza, rolno-spożywcza, turystyczna, sportowa, kulturalna i naukowa Polski oraz jej regionów, w kraju i na świecie.

Na zwycięzców czekają nagrody główne oraz nagrody specjalne Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Rolnictwa                    i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytutu Adama Mickiewicza oraz Fundacji PZU. Fragmenty zwycięskich prac zostaną opublikowane w e-booku „Teraz Polska Promocja”.

Pracę magisterską może zgłosić uczestnik lub szkoła wyższa, reprezentowana przez dziekana lub promotora. Kompletne zgłoszenie powinno zawierać:

• Poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy
  • Pracę magisterską na płycie CD/DVD (2szt.)
  • Kopię dyplomu lub potwierdzenie ukończenia studiów wyższych
  • Kopię promotorskiej recenzji pracy

Na zgłoszenia prac magisterskich czekamy do 17.10.2014r. pod adresem: Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, ul. Górskiego1, 00 - 033 Warszawa. Więcej informacji i regulamin Konkursu znajduje się na stronie Teraz Polska (http://www.terazpolska.pl/pl/konkurs-teraz-polska-promocja).