Konkurs na pracę magisterską "Teraz Polska Promocja"

Nagrody pieniężne o łącznej wartości ok. 50 tys. zł, nagrody rzeczowe, praktyki i staże oraz publikacja fragmentów nagrodzonych prac magisterskich - takie atrakcje czekają na laureatów tegorocznej, już szóstej edycji konkursu "Teraz Polska Promocja". Jego tematyką jest szeroko rozumiana promocja naszego kraju - wizerunkowa, gospodarcza, rolno-spożywcza, turystyczna, kulturalna, naukowa, sportowa i regionalna.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, przy współpracy patronackiej ministerstw i agencji rządowych. Zgłoszenia można nadsyłać pocztą lub dostarczyć osobiście, w terminie do 15 października br., na adres: Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, ul. Górskiego1, 00-033 Warszawa. Regulamin i niezbędne informacje można znaleźć na stronie www.terazpolska.pl/pl/VI-edycja, a bieżące newsy na Facebooku.

MP3

(2012-08-31)