facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Konkurs dla młodych przesiębiorców

Szansa dla młodych przedsiębiorców – do wygrania 150 tys. dolarów!

 

Młodzi prowadzący własne biznesy, wyjątkowe grono ekspertów i trzy półfinały. Nagroda to 150 tysięcy dolarów oraz tytuł laureata Global Student Entrepreneur Awards - międzynarodowego konkursu, mającego na celu wyłonienie najlepszego studenta-przedsiębiorcę.

 

GSEA to inicjatywa, która od 10 lat podbija cały świat, a w Polsce funkcjonuje od roku 2013. Jej główną misją jest promowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych ludzi, edukacja z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz umożliwienie wymiany doświadczenia i nawiązania nowych kontaktów biznesowych w społeczności międzynarodowej. W Polsce laureatką konkursu jest m.in. Natalia Maczek - założycielka marki MISBHV.

 

W tym roku polską edycję GSEA organizuje Project: People. W ramach konkursu osoby w wieku 18-30 lat aplikują poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.gsea.org.pl do 17 lutego. Po wstępnych kwalifikacjach zostaną wyłonieni przedstawiciele najciekawszych inicjatyw, którzy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów na jednym z trzech półfinałów:

 

24 luty, Kraków - Hubraum,

28 luty, Rzeszów – Inkubator Technologiczny 4,

3 marca, Katowice - Cluster Cowork Katowice,

 

Zwycięzcy z poszczególnych miast wystartują w finale w Krakowie, 10 marca. 

 

Osoba, który zostanie wybrana przez grono ekspertówweźmie udział w międzynarodowym finale we Frankfurcie 27-29 kwietnia. Nagrodą jest 150 tys. dolarów oraz wartość dodana w postaci międzynarodowej sieci kontaktów, PR i reklamy w mediach, uznania na globalnym rynku oraz wsparcia mentorów (np. Steve Blank, Bob Dorf).

 

Więcej informacji oraz warunki uczestnictwa w konkursie znajdują się na stronie www.gsea.org.pl

 

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2018
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.