Konferencja kół naukowych w Krośnie - 25 kwietnia

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie zaprasza do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych pn. "Badania i innowacje z perspektywy młodego naukowca", która odbędzie się 25 kwietnia. Jak piszą organizatorzy, "jej celem jest w głównej mierze przekazanie wiedzy oraz wymiana doświadczeń zdobytych podczas analiz badań prowadzonych przez studentów w różnych sektorach funkcjonowania człowieka, jak również kreowanie inicjatyw w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań mających na celu udoskonalenie gospodarki. Konferencja stworzy płaszczyznę rozwoju naukowych pasji studentów, stanie się platformą wymiany wiedzy oraz doświadczeń".

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 marca. Dokładne informacje i formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie www.pwsz.krosno.pl/kskn2018.