Koło Naukowe Wydziału Teologicznego "Theatrum"

Pragniesz poznać nowych ludzi?

Chcesz udoskonalić swoje umiejętności komunikacyjne?

Zrozumienie, empatia i pomoc drugiemu to dla Ciebie coś więcej niż tylko puste słowa?

A może chciałbyś nauczyć się podstaw przeprowadzania wywiadów psychologicznych?

Jeśli tak – Koło Naukowe Wydziału Teologicznego „Theatrum” to miejsce dla Ciebie. Średnio co dwa tygodnie możesz wziąć udział w dyskusjach, modlitwie, budującym dialogu, ciekawej prelekcji, a także Mszy Świętej (dla chętnych) – a to wszystko jednego dnia!

W naszych spotkaniach – prócz członków koła, sympatyków – biorą udział również goście specjalni, czyli osoby zmagające się z uzależnieniem czy trudną sytuacją socjoekonomiczną. Chcemy bliżej ich poznać, podnieść na duchu, ucząc się przy tym prawdziwego słuchania drugiego. Poszerzamy również naszą wiedzę dzięki prezentacjom tematycznym, które przygotowujemy.

Choć organizacja powstała niecały rok temu, mamy już na swoim koncie pierwszą konferencję naukową o zasięgu międzyuczelnianym, a także wiele przeprowadzonych wywiadów psychologicznych, które – utrwalone w formie płyty CD – służą celom dydaktycznym.

A dlaczego nazywamy się „Theatrum”...?

Najlepiej będzie, jeśli sami sprawdzicie.

Opiekun organizacji: ks. prof. Henryk Krzysteczko

Przewodnicząca: Agnieszka Suchy

Zastępczyni przewodniczącej: Magdalena Abucewicz

Sekretarz: mgr Michał Jeżewski

kn.theatrum@gmail.com

suchy.agnieszka@gmail.com

Terminy spotkań są elastyczne, dostosowywane do członków koła. Informujemy o nich mailowo lub za pośrednictwem Facebooka. Jeśli jesteś zainteresowany – wyślij nam wiadomość mailową.