Już dziś zaprogramuj swoją karierę!

Bank Credit Agricole zaprasza młodych ludzi, którzy planują lub rozpoczynają karierę zawodową do udziału w konkursie „Career Hacking”.  Dwudziestu finalistów będzie miało okazję sprawdzić swoje predyspozycje zawodowe w trakcie warsztatów we Wrocławiu, pracując nad case studies. Spośród nich zostanie wyłonionych pięciu zwycięzców, którzy pojadą w sześciodniową, edukacyjną podróż do Paryża. Do konkursu można się zgłaszać do 2 października 2014 r. poprzez aplikację dostępna na fanpage’u korporacyjnym Credit Agricole na Facebooku.

Pierwszy etap konkursu to rekrutacja uczestników. Jednak zamiast rozmowy kwalifikacyjnej, jury będzie oceniać pomysłowość kandydatów. Dlatego zadaniem konkursowym będzie przygotowanie prezentacji o sobie, swoich umiejętnościach i mocnych stronach. Ze zgłoszeń zostanie wybrana najlepsza dwudziestka (TOP 20), która przyjedzie na „Hackaton”, czyli spotkanie szkoleniowe, będące jednocześnie drugim etapem konkursu. Po jego zakończeniu każdy z finalistów otrzyma certyfikat udziału w „Hackatonie”, indywidualny raport preferencji stylu pracy oraz zestaw książek popularno - naukowych

Pięciu zwycięzców „Hackaton’u” pojedzie w edukacyjną podróż do Paryża, podczas której odwiedzą m.in. siedzibę Crédit Agricole w Montrouge , Technolab oraz najbardziej znane zabytki francuskiej stolicy.

Do konkursu można się zgłaszać do 2 października 2014 r. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to koniecznie odwiedźcie profil FB banku.