II lekcja „Ekonomii na bank” zakończona

Szanowni Uczestnicy Projektu „Ekonomia na bank”!

Dziękujemy za udział w drugiej lekcji projektu „Ekonomia na bank”  zatytułowanej „BUDŻETOMANIA – TERAZ TY RZĄDZISZ WYDATKAMI A NIE WYDATKI TOBĄ”.

W tej lekcji nagrodziliśmy 12 osób, które uzyskały maksymalną liczbę punktów (9 pkt.) oraz 8 osób, które uzyskały 8 punktów w najszybszym czasie. Łącznie nagrodziliśmy 20 osób.

Każdy może sprawdzić swoje podejście oraz wynik, jaki uzyskał w quizie. Wystarczy zalogować się ponownie do systemu Moodle i wejść do kursu Ekonomia na bank 2.0.

Prosimy o zgłaszanie się do Centrum Obsługi Studentów po odbiór nagród rzeczowych (p. 127). Nagrody będą wydawane w czasie pracy biura, w godz. od 8:00 do 15:30 od 19.03.2018 roku (poniedziałek).

UWAGA! :-)

Już 20 marca, w najbliższy wtorek, rusza trzeci temat w projekcie oraz quiz 3. Tematem kolejnej lekcji będzie waluta a jej tytuł brzmi: „POSKROMIĆ SMOKA – OSWOIĆ WALUTY”.

Lekcja wyjaśniać będzie w jaki sposób działa waluta, jak można oszczędzić w walutach obcych, czym jest kurs walutowy, a także co oznacza „bank w podróży”.

Zapraszamy do zapoznania się z lekcją i do quizowania.

Przypominamy, że cały czas są dostępni eksperci pod adresem e- mail: na.bank.eksperci@pkobp.pl

Jeśli pojawią się wątpliwości, coś okaże się niezrozumiałe, można skorzystać z pomocy eksperta z PKO Banku Polskiego.

Organizatorzy Projektu Ekonomia na bank 2.0,

Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz PKO Bank Polski