II Konferencja "Głos - Komunikacja - Media"

II Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „Głos – Komunikacja – Media”

17 kwietnia 2015 - 17 kwietnia 2015, Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Polonistyczne Koło Naukowe Bakałarz, Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego, Katedra Dydaktyki Języka i Literatury Polskiej, Instytut Nauk o Kulturze

i Studiów Interdyscyplinarnych zapraszają do udziału w II Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej „Głos – Komunikacja – Media”, która odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2015 roku na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Pragniemy, aby obrady stanowiły debatę nad przemianami współczesnej komunikacji, ewolucją mediów oraz badaniami poświęconymi emisji i higienie głosu, dlatego też do udziału zapraszamy przedstawicieli różnych środowisk studenckich i akademickich – językoznawców, literaturoznawców, logopedów, socjologów, kulturoznawców, medioznawców, pedagogów i psychologów. Przewidujemy obrady w ramach trzech paneli tematycznych:

· Głos

· Komunikacja

· Media

W ramach konferencji planowane są przede wszystkim wystąpienia w postaci posterów. Sesja posterowa zostanie poprzedzona krótką prezentacją każdego z posterów. Dodatkowo odbędą się również wystąpienia referatowe. Prezentacja każdego z nich powinna zająć 15 minut.

Nie przewidujemy żadnej opłaty konferencyjnej. Do udziału czynnego zachęcamy przede wszystkim studentów i doktorantów.

Formularz zgłoszeniowy proszę przesłać pocztą elektroniczną na adres gloskomunikacjamedia@gmail.com do dnia 27 marca 2015 r. Informację zwrotną
o zakwalifikowaniu otrzymają Państwo do dnia 3 kwietnia 2015 r.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/706899452764109/?ref_dashboard_filter=upcoming